Do 1. rujna 2020.
e-Komunikacija
25. kolovoza 2020.
Do 2030.
Nacrt nacionalne razvojne strategije
12. studenoga 2020.

EU natječaji u pripremi

Objavio/la: boost, 5. studenoga 2020.

U pripremi su EU natječaji za ulaganja u proizvodne kapacitete, modernizaciju procesa i opremanje za mikro, male i srednje poduzetnike.

Trenutno je u fokusu pripremiti i raspisati poziv za proizvodnju iz REACT-EU instrumenta za ulaganja u proizvodne kapacitete, modernizaciju procesa i opremanje, te za podršku mikro i malim razvojnim tvrtkama za podršku investicijskoj gospodarskoj aktivnosti i s potencijalom rasta u vrijednosti, za dva javna poziva, oko 300 milijuna eura.

Obzirom na navedeno, očekujemo početkom 2021. godine otvaranje EU natječaja. U najavi je kako će se jedan odnositi na kupnju opreme i strojeva, a drugi na digitalizaciju poslovanja.

U slučaju zainteresiranosti za sudjelovanje na nadolazećim natječajima molimo Vas da se javite Boost timu na sales@boost.hr.

S obzirom na veliki broj planiranih prijava s pripremom projekta je potrebno krenuti čim prije!